Styl i moda

Tatuaże gwiazd na sesjach zdjęciowych i w teledyskach.

 Oglądając teledyski oraz filmy, gdzie główne role odgrywają gwiazdy z pierwszych stron gazet, niejednokrotnie wszyscy zastanawiamy się, skąd biorą się pomysły na efektowne tatuaże, kadrowane w specyficzny sposób – tak, aby były jak najbardziej widoczne. Kiedyś owiane to było tajemnicą, ale dziś wszyscy dobrze wiemy, że ciała bohaterów filmowych zdobią tatuaże zmywalne. Dzieci także i dzisiaj sądzą, że każdy tatuaż przedstawiony na filmie jest w stu procentach prawdziwy. Dopiero będąc człowiekiem dorosłym, przestaje się wierzyć w pewne rzeczy. Tatuaże zmywalne na potrzeby teledysków i filmów muszą mieć właśnie taką formę, jaką mają. Przecież nie każdemu aktorowi, czy wokalistce odpowiadać może taka forma, by móc zdecydować się na wykonanie danego tatuażu na stałe. Forma zmywalna sprawia, że tatuaż nie staje się w żaden sposób zobowiązaniem. Obraz filmowy, czy teledysk rządzi się swoimi prawami. Tutaj człowiek wchodzi w odpowiednią rolę, dla której charakterystyczne mogą być pewne cechy. Do nich zaliczyć można obecność tatuażu w wybranych częściach ciała.

Gwiazdy kochają tatuaże.

W ostatnich latach każdy rodzaj tatuaży stał się właściwie już codziennością. Spacerując po ulicach wielkich, światowych miast łatwiej jest zauważyć osoby bez tatuaży, bo coraz bardziej zaczynają stanowić charakterystyczną mniejszość. Kiedyś tatuaże – i to nie tylko te zmywalne – kojarzyły się ze światem kryminogennym i patologicznym. Dziś nikogo nie dziwi człowiek z tatuażem i do tego wreszcie kobiety przestały być wytykane palcami (http://mixprint.com.pl/index.php/sitodrukowe/tatuaze-zmywalne). Wcześniej kobieta posiadająca tatuaż bywała posądzana o kontakty ze światem prostytucji. Stała się symbolem istoty upadłej. Na szczęście współczesne aktorki oraz piosenkarki bardzo silnie odczarowały ten wizerunek, a i sam tatuaż jako zjawisko dorobił się rangi prawdziwej sztuki.

Dobrze widoczny i charakterystyczny.

Dziewczyny występujące na scenie lubią prezentować tatuaże w bardzo widocznych miejscach ciała. Bardzo ważne, by przyciągały spojrzenia fanów. Najczęściej są to tatuaże zmywalne, wykonane tylko na pewien okres. To, że nie trzeba przyzwyczajać się do jednego motywu tatuażu jest w praktyce bardzo wygodne. Jeśli dany motyw zmyje się już całkowicie, można pomyśleć o odmianie i postarać się o wykonanie zupełnie nowego pomysłu. W salonach oferujących tatuaże zmywalne można znaleźć wiele ciekawych propozycji w licznych katalogach. Co najchętniej tatuują sobie gwiazdy, jeśli chodzi o tatuaże zmywalne wykonywane na prywatne sposób? Motywów jest bardzo wiele. Faceci bardzo lubią elementy przestrzenne, metaliczne. Kobietom bardzo odpowiadają dyskretne tatuaże na brzuchu, kostce, czy łopatce. Chętnie tatuują sobie zmywalne tatuaże swoich narzeczonych. Dziś już wszyscy wiedzą, że tatuowanie imienia swojego narzeczonego w założeniu „na stałe” jest sporym ryzykiem, bo kto nam da gwarancję, że związek przetrwa po kres naszych dni? Tatuaże zmywalne w wielu przypadkach działają także jako pewne zabezpieczenie, by nie zmieniać trwałego tatuażu i nie wydawać dodatkowych pieniędzy na maskujące korekty.

Czy warto zrobić sobie tatuaż tymczasowy?