Hobby

Kwiaty sztuczne są piękne – hurtownia

Niejednokrotnie będąc u kogoś w gościach, fascynujemy się wspaniałą roślinnością. Zastanawiamy się jak gospodarz to robi, że rośliny tak wspaniale rosną i zachwycają swoimi niespotykanymi, intensywnymi barwami. A gdy zauważamy w zacienionym rogu roślinę rodem z egzotycznego, odległego zakątka, przecieramy oczy z niedowierzania i zdumienia.
Ściska nas z zazdrości bo nasze rośliny zdają się być oporne na podlewanie i odżywki, które im fundujemy. Co jakiś czas obrywamy uschnięte listki i przestawiamy w inne miejsce. Raz zacienione, raz słoneczne. Wszystko po to, żeby zakwitły i cieszyły oko. Przeglądamy magazyny o roślinności, czytamy fora internetowe i nic. Co niektórzy polecają rozmowę z roślinkami, które podobno słyszą i odczuwają nasz nastrój. A nastrój jak wiadomo mamy kiepski bo roślina ani drgnie, co najwyżej zwiędnie. Sfrustrowani rozważamy wizytę u specjalisty feng shui, magika z wahadełkiem, a nawet wróżki. W porę jednak doznajemy olśnienia i powtarzamy sobie w myślach jak mantrę, lepiej późno niż wcale.

Okazuje się bowiem, że bujna roślinność sąsiada nie jest spowodowana jego nadzwyczajnymi zdolnościami, a jego rośliny z powodzeniem będą kwitły i u nas. A wszystko dlatego, że są to kwiaty sztuczne. Hurtownia w naszym mieście pęka w szwach, taki jest w niej wybór. Pędzimy więc na łeb, na szyję po kwiatki, na widok których sąsiadka zzielenieje z zazdrości. A wybór jest ogromny i wcale nie prosty:

  • kwiaty z łodygą i w doniczce
  • drzewka w kolorach tęczy
  • bluszcze, bukiety, a nawet gałązki

To i jeszcze więcej, dostępne na już, całkowicie od ręki. Przechadzamy się między regałami dobierając wiązanki i kompletując naszą domową oazę. W niedługim czasie możemy się cieszyć wystrojem niczym z księgi dżungli. Nawet jeśli nie ma w ofercie liany to są inne cuda, nazwane dumnie zwisami. I fakt najważniejszy, rośliny te możemy umieszczać w dowolnych miejscach. Po urządzeniu salonu, nadejdzie zapewne pora na sypialnię. Tu można okazać się większą inwencją twórczą. Przepiękne girlandy wiszące nad łóżkiem gwarantują romantyczny nastrój. A jeśli nie będziemy mogli zasnąć to zamiast baranków, możemy liczyć kwiatki. Gdy sypialnie mamy z głowy przechodzimy oczywiście do łazienki. Idealnym rozwiązaniem w takim wnętrzu są bluszcze. Para powstała podczas gorącej kąpieli osiada na ich listkach tworząc przepiękną rosę. To dopiero zapierający dech w piersiach widok. Na koniec warto dodać, że rośliny łagodzą obyczaje. Pobudka w miejscu pełnym kwiatów sprawi, że poczujemy się jak w raju.

Polecamy gorąco sztuczne kwiaty:  http://www.coolflowers.pl/ !

Leave a Reply