Biznes i Firmy

StarStone – imprezy integracyjne dla dużych i małych firm

Każdy firmowy event powinien dostarczać uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń i na długo pozostawać w ich pamięci. Atmosfera tworząca się podczas takich spotkań, przekłada się również na nastroje pracowników podczas zwykłego dnia pracy, więc jest to najlepszy sposób na zbudowanie silnego, zgranego zespołu. Imprezy integracyjne warto organizować zarówno w dużych, jak i małych firmach. Sprzyjają one nie tylko wzajemnemu poznawaniu się, ale także pomagają wynagrodzić pracownikom trud związany z rzetelnym pełnieniem obowiązków i jednocześnie motywować ich do dalszej pracy.

Imprezy integracyjne to też świetny sposób na budowanie pozytywnego wizerunku marki i to nie tylko przed klientami, ale również potencjalnymi pracownikami. Dużo chętniej wybiera się pracę w firmie, w której pracownicy są doceniani, niż w takiej, gdzie jedyną wartością jest praca i jej efekty, a na dobrą atmosferę między pracownikami nikt się nie ogląda. Dzięki firmowym eventom, można zaprezentować się od zupełnie innej strony i zadbać o pozytywny odbiór zarówno swojej osoby, jak i całego przedsiębiorstwa.

Czym charakteryzuje się udany event firmowy? Oprócz dobrej zabawy, organizator powinien stworzyć uczestnikom warunki do wzajemnego poznania się, rozwiązania ewentualnych konfliktów i kształtowania postaw pro zespołowych. Aby to się udało, warto zagwarantować pracownikom imprezę integracyjną, na której pojawi się coś więcej niż smaczne jedzenie, drinki i skoczna muzyka. Trzeba zapewnić im rozrywkę, która nie tylko dostarczy wszystkim dobrej zabawy, ale także nauczy ich współpracy.

Jeśli chcemy zorganizować imprezę integracyjną przynoszącą wymierne efekty, warto zwrócić się do profesjonalistów, którzy przygotują scenariusz spełniający oczekiwania zleceniodawcy i uczestników, a potem zrealizują wszystko od początku do końca. Na południu Polski działa wiele agencji eventowych, ale na ich tle zdecydowanie wyróżnia się firma starStone z siedzibą w Tychach.

Organizują imprezy firmowe i integracyjne w Katowicach, Chorzowie, Tychach, a nawet we Wrocławiu i Krakowie. Warto skorzystać z ich pomocy, ponieważ mają duże doświadczenie w organizacji eventów i wiedzą jak ważny jest team-building.

Imprezy integracyjne i team-building? Tylko z agencją starStone!

Każdy powinien mieć czas na odpoczynek i dobrą zabawę, a jeśli dodatkowo przyniesie to korzyści w miejscu pracy, to nie ma się nad czym zastawiać. Imprezy integracyjne połączone z team-buildingiem to najlepsza inwestycja, na jaką może zdecydować się pracodawca. Więcej informacji na: https://www.starstone.pl/organizacja-imprez/imprezy-firmowe-i-integracyjne/ Połączenie rozrywki z warsztatami budującymi zespół może sprawiać pewne trudności, dlatego lepiej postawić na sprawdzoną agencję eventową, która wszystkim się zajmie.

Firma starStone organizuje imprezy integracyjne dla dużych i małych firm, dla samorządowców, przedstawicieli instytucji non profit i każdego, kto chce zadbać o wzmocnienie relacji i jednocześnie wypromować swoją firmę lub organizację. Działają na południu Polski w miastach takich jak Kraków, Wrocław, Katowice i okoliczne miejscowości. W ramach team-buldingu, poza samym eventem pomogą zorganizować:

  • Pikniki i festyny
  • Zawody sportowe
  • Rozgrywki paintballowe
  • Gry miejskie
  • Biegi survivalowe
  • Zabawy tematyczne

A także wiele innych atrakcji, które urozmaicą każdą imprezę firmową. Event zrealizowany przez agencję starStone będzie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Organizatorom i uczestnikom spotkania pozostanie jedynie aktywne uczestnictwo w zabawie i radość z czasu spędzanego we wspólnym gronie.