Biznes i Firmy

REGAŁY MAGAZYNOWE

Regały stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażeniowych garażów, warsztatów i pracowniczych hal. W sposób szczególny ułatwiają pracę i pomagają zorganizować przestrzeń tak, by każda praca postępowała sprawnie i szybko. Pamiętaj, że każdy regał powinien mieć specjalny atest, świadczący o jego bezpieczeństwie! Każda szafa powinna być nie tylko wytrzymała na uderzenia, ale i stabilna! Dlaczego warto zainwestować ?

  • duży udźwig – zgodnie z przeznaczeniem, warto zastanowić się nad tym, jakiego konkretnie regału potrzebujemy. Nośność półek waha się miedzy 40 a 600 kg. Jeśli, chcesz poukładać na regale wyłącznie lekkie narzędzia typu młotki, klucze, kombinerki, nie musisz od razu inwestować w najtrwalszy regał. Jeśli, natomiast, wiesz, że potrzebna Ci przestrzeń do przechowywania ciężkiego sprzętu, warto zainwestować w coś o większym udźwigu. W praktyce regały różnią się materiałem z jakich zostały wykonane półki. Te, o mniejszym udźwigu zostały wykonane z metolowych wstawek, natomiast te, o większym ze specjalnej, odpornej na przeciążenia płyty.
  • półki z reguły są regulowane – z łatwością dopasujesz ich rozmiar do wysokości przedmiotów, jakie chcesz na nim ustawiać, a przestrzeń się nie zmarnuje.
  • dostępne są modele z szufladkami, dzięki czemu, od tej pory nie zgubisz już żadnego gwoździa, śrubki czy nakrętki. Wszystko będzie miało swoje miejsce.
  • regał można pomalować dowolną farbą i nadać ponuremu garażowi, nowego estetycznego znaczenia.
  • regały są bardzo proste w montażu, nie musisz więc, kłopotać się zorganizowaniem dodatkowej ekipy. Sam złożysz go z dziecięcą prostotą!
  • każdy z modeli należy przytwierdzić do ściany. Zyskujesz gwarancję, że nie przewróci się i nikomu nie wyrządzi krzywdy.
  • w przypadku składowania ciężkich przedmiotów lub ładunków na paletach, mogą być obsługiwane wózkami widłowymi
  • każdy z regałów można modyfikować przestrzennie w zależności od potrzeb. Do elementów dodatkowego wyposażenia należą: przegrody, ścianki, szufladki, drzwi, wieszaki na ubrania, wzmocnienia dla szafek, uchwyty ułatwiające ewentualne przesuwanie.
  • niektóre z nich przeznaczone są do rozbudowy. Wraz z rozwojem swojej działalności, możesz dowolnie rozbudowywać regałową sieć.
  • zgodnie z potrzebami, możesz dokładać półki, przegródki czy szufladki. W ten sposób, zyskasz pewność, że żaden z ważnych elementów Twojego miejsca pracy się nie zgubi. Dostępne są także, plastikowe przykrywki, dzięki czemu nie musisz nawet otwierać wnętrza, by wiedzieć co znajduje się w środku. jest to znaczne ułatwienie.

Regały magazynowe dostępne od zaraz, do każdego magazynu ( http://www.ltm-regaly.pl/regaly_magazynowe-1 )