Budownictwo Dom i ogród

Bramy rozwierne najwyższej jakości

Jesteśmy firmą, która produkuje bramy garażowe w tym bramy rozwierne. Dbamy o to aby nasza praca owocowała tym, aby nasze produkty cechowały się niezawodnością oraz solidnością. Nasza firma wyznacza standardy w branży wypuszczając na rynek produkty, które każdy chciałby mieć u siebie. Pracownicy naszej firmy posiadają merytoryczną wiedzę, którą popiera doświadczenie, dzięki temu wychodzą poza ramy standardowej solidnej pracy tworząc coś w co wkładają serce oraz duszę.

W branży produkcji bram tworzymy sztukę łącząc funkcjonalność naszych produktów z estetycznym wyglądem, oddając w Państwa ręce produkty, które spełniają wymogi klientów o najbardziej wyrafinowanym guście i najwyższych oczekiwaniach.

Bramy rozwierne, które mamy w swojej ofercie sprzedażowej to bramy najwyższej jakości, które zapewniają wysoki komfort, klasę oraz najwyższą jakość wykonania. Bramy rozwierne, charakteryzują się niską ceną. Jest to tani i solidny produkt dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów.

Nasze bramy rozwierne wykonane są z ocynkowanej ościeżnicy oraz skrzydła, które zostały zrobione z kształtowników wykonanych ze stali. Skrzydła wypełnione są stalową ocynkowaną blachą. Poszczególne części ościeżnicy są zespojone ze sobą dzięki połączeniom skręcanym. Bramy posiadają ograniczniki który mają za zadanie chronić skrzydło bramy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Bramy dostępne są w różnych kolorach także w kolorach drewnopodobnych.

Brama osadzona jest na metalowych zawiasach, które zapewniają komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo zawiasy posiadają dodatkowe zabezpieczenia, które mają na celu zapobiec opadnięciu skrzydła. Bramy są ocieplane styropianem, który cechuje się wysokimi parametrami izolacyjnymi. Brama zapewnia bezpieczeństwo oraz zachowuje temperaturę, która jest w wewnątrz. Bramy zamykane są za pomocą metalowego zamka z wkładką patentowa. Nasze bramy cechują się wysokimi standardami antywłamaniowymi co potwierdzają liczne certyfikaty, które zdobywają nasze produkty.

Bramy które mamy w ofercie dostępne są w różnych wersjach jako bramy jednoskrzydłowe bądź dwuskrzydłowe. Na zamówienie istnieje możliwość specjalnej modyfikacji bramy wedle gustu klienta. Istnieją różne możliwości modyfikacji takie jak: zmiana materiału z którego wykonana będzie brama  czy też montaż dodatkowych drzwi serwisowych.

Inne podobne artykuły:

Ogrodzenia w domu