Biznes i Firmy

Unicare – dla matki i dziecka

Centrum Medyczne Unicare, to jeden z najlepszych możliwych wyborów, jeżeli chodzi o zdrowie przyszłej matki i jej dziecka. Klinika Unicare to profesjonalna klinika położniczo – ginekologiczna posiadająca empatycznych, najwyższej klasy specjalistów. Klinika dysponuje również najnowocześniejszym sprzętem medycznym oraz pełną diagnostyką. 

Lokalizacja i przyjęcia

Centrum Medyczne Unicare znajduje się w Warszawie, ma 3 filie – na Woli, w Wilanowie i na Targówku. Lekarze przyjmują w dni powszednie i w soboty. Klinika Unicare ma również swój punkt laboratoryjny czynny od poniedziałku do soboty w godzinach porannych. Punkty pobrań znajdują się w każdej lokalizacji

Lekarze w Unicare

Lekarze w klinice to najwyższej klasy profesjonaliści, którzy cały czas poszerzają swoją wiedzę. Co więcej są bardzo zaangażowani i empatyczni. Zdecydowana większość ginekologów – położników zatrudnionych w placówkach w Centrum Medycznym Unicare pracuje też w szpitalach, co jest wartością dodaną dla przyszłej mamy. Klinika Unicare oferuje kompleksową opiekę nad kobieta ciężarną. W Centum Medycznym Unicare przyjmują lekarze wielu specjalizacji, dzięki czemu kobieta może czuć się bezpieczna i spokojna o dziecko. Wybrane specjalizacje lekarskie w Centrum Medycznym Unicare:

  • ginekologia
  • położnictwo
  • endokrynologia
  • flebologia

W http://unicare.pl/ działa również gabinet fizjoterapii uroginekologicznej, który pomaga kobietom po trudnych porodach. Dzięki nowoczesnym metodom i doświadczonej terapeutce kobiety mają olbrzymią szansę uniknąć operacji ginekologicznej w wrócić do pełni zdrowia. Z myślą o zabieganych  młodych mamach w Centrum Medycznym Unicare powstało też doradztwo dietetyczne.

Dla kobiet, które maja trudności z karmieniem piersią działa poradnia laktacyjna mająca za zadanie uczyć i wspierać mamy w opiece nad dziećmi. 

Badania Prenatalne Nieinwazyjne

Centrum Medyczne Unicare ma bardzo bogatą propozycję badań prenatalnych. Oprócz standardu jakim jest USG i test Pappa, Unicare ma w ofercie Testy: Sanco, Harmony czy Panorama. Są to bardzo dokładne i całkowicie nieinwazyjne testy prenatalne wykrywające szereg najpopularniejszych wad płodu. warto wiedzieć, że za badania powyżej 500 złotych można płacić w systemie ratalnym.

Ginekologia w Unicare

Centrum Medyczne Unicare to nie tylko najwyższej klasy opieka nad ciężarną. Klinika zapewnia opiekę ginekologiczną wszystkim kobietom, pomaga przy problemach hormonalnych (poziom hormonów ma decydujące znaczenie przy możliwościach zajścia i utrzymania ciąży) W Unicare znajdą też pomoc dzieci i nastolatki, gdyż przyjmują ginekolodzy dziecięcy. Z kolei mamy mogą skorzystać z instruktażu masażu Shantala, który wpływa na pogłębienie więzi z malutkim dzieckiem.

Czytaj też: http://unicare.pl