Biznes i Firmy

Obozy 2019 – Kogis zaprasza!

Szukasz ciekawego pomysłu na wakacje dla swojego dziecka? Zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko spędzało czas aktywnie i możliwie z dala od monitora komputera czy ekranu telewizora? Dziś masz już gotowe rozwiązanie na aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży, dzięki któremu będzie można nauczyć się wielu nowych umiejętności i w dodatku rozwinąć już posiadane. Obozy Kogis cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce. Zapisywać się na nie można indywidualnie lub grupowo. Spotkania odbywają się w niemal rodzinnej atmosferze, w małych grupach.

Dzięki temu można poznać się bardzo dobrze w czasie codziennych sytuacji. Nawiązywanie nowych przyjaźni jeszcze nigdy nie było takie proste! Obozy 2019 obfitują w wiele niespodzianek, dzięki czemu żadne zapisane na spotkanie dziecko nie będzie się nudzić. Aktywne spędzanie wolnego czasu zawsze niesie ze sobą mnóstwo pozytywów. Jeśli chcesz, aby i Twoje dziecko poznało to wszystko na własne oczy – koniecznie zapoznaj się z rozbudowaną ofertą obozów Kogis. Naprawdę jest w czym wybierać!

Obozy zgodnie z zainteresowaniami

Każde dziecko interesuje się czymś innym. Dlatego zadbaliśmy o to, aby obozy 2019 Kogis odznaczały się wszechstronnością i wyraźnym podziałem tematycznym. Można więc zdecydować się na obozy w temacie:

  • anime i manga
  • sztuk plastycznych
  • tańca
  • gry na gitarze lub innych instrumentach
  • Harry’ego Pottera jako najpopularniejszego bohatera książek młodzieżowych
  • różnych dyscyplin sportowych
  • fotografii
  • narciarstwa
  • rpg

Jak widać – w ofercie obozy 2019 każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejsze, aby w ciekawej i przyjaznej atmosferze móc rozwijać swoje własne talenty. Rozwój talentu plastycznego, muzycznego czy sportowego już w młodym wieku na przyszłość bardzo procentuje. Zajęcia obozowe przeprowadzane są w sposób kreatywny, dzięki czemu dziecko w czasie pracy nad kształtowaniem swoich naturalnych predyspozycji w ogóle się nie męczy. Psychologowie zgodnie potwierdzają, że „dziecko posiadające pasję nie zginie” – jak to kiedyś ktoś powiedział. Obozy Kogis są żywym dowodem potwierdzającym to stwierdzenie.

Zajrzyj na kogis.pl i dowiedz się więcej!

Pod adresem kogis.pl zapoznać się można z pełną ofertą naszych obozów. Nigdzie nie znajdziecie bardziej korzystnych cen. Nie mamy sobie równych pod względem doboru tematyk wybranych spotkań. Z naszych ofert skorzystać mogą dzieci oraz młodzież w każdym wieku. Najłatwiej będzie zarezerwować termin wybranego obozu właśnie przez naszą stronę internetową, dzięki temu informacje docierają do nas najszybciej i praktycznie w trybie natychmiastowym są przetwarzane. Od innych ofert obozów odróżnia nas także tryb stały pracy. Przyjmujemy zgłoszenia na obozy Kogis przez cały rok.

Nie straszna nam żadna pogoda, ani święta kalendarzowe. Jesteśmy konsekwentni w działaniu i dlatego zaufało nam tak wielu rodzicom nastawionym na to, aby dzieci rozwijały się poprzez pasję i nieskrępowaną realizację swoich najskrytszych pragnień. Największą satysfakcją dla nas jest nie tylko widok rozwijających hobby dzieci, ale także nieoczekiwanie odnajdujących zupełnie nowe pasje na naszych oczach.

Obozy: https://www.kogis.pl/obozy